...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Lesaffre, materiał promocyjny

IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

Biznes ma serce, dzieli się nim często i hojnie. Tak można podsumować IV edycję prekursorskiej akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Tegoroczna akcja była wyjątkowa, zbiegła się bowiem z jubileuszem 20-lecia firmy w Polsce.

 

Tego roku po raz kolejny wspólnie z naszymi klientami udowodniliśmy, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest spójna z naszym systemem wartości, a to właśnie wartości przekazywane pracownikom i klientom są fundamentem wpisującym się w filozofię zarządzania firmą.

Ponieważ powstanie każdej firmy poprzedza marzenie, dlatego tematem przewodnim IV edycji akcji były „Wy-Miesiane Marzenia”, a beneficjentem Fundacja Spełnionych Marzeń, od 17 lat działająca na rzecz dzieci i młodzieży zmagających się z chorobą nowotworową. Po trwającym 7 miesięcy programie promocyjnym na konto Fundacji Spełnionych Marzeń wpłynęła rekordowa kwota – niemalże 330 tysięcy złotych!

Laureaci „Jaskółek Odpowiedzialności” wraz z przedstawicielami zarządu Lesaffre Polska i prezesem Fundacji Spełnionych Marzeń Tomaszem Osuchem

 

Codzienna współpraca została przekuta w prawdziwy sukces. W trakcie wszystkich edycji programu udało nam się wesprzeć działania: Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem Aperio, Fundacji Serce Dziecka, Fundacji Na ratunek, Fundacji Akogo?, a w tej edycji – Fundacji Spełnionych Marzeń. Łącznie wsparliśmy je kwotą prawie miliona złotych!
Wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym składamy serdeczne podziękowania za udział w IV edycji akcji Lesaffre Prestige Group, a przede wszystkim za odpowiedzialne i rozwojowe 20 lat współpracy.

Dziękujemy, że jesteście z nami społecznie odpowiedzialni!

Goście IV Gali Dobroczynności Lesaffre Polska SA

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji